Kourtney Kardashian dhe Scott Disick bashkë në pushime - Bota Sot
Kourtney Kardashian dhe Scott Disick bashkë në pushime

Bota e Yjeve

Kourtney Kardashian dhe Scott Disick bashkë në pushime

Nga: Bota sot Më: 20 qershor 2019 Në ora: 21:50
Kourtney Kardashian dhe Scott Disick

Kourtney Kardashian dhe Scott Disick po përjetojnë edhe një tjetër udhëtim familjar së bashku, duke i trajtuar fëmijët e tyre për një pushim në Kosta Rika këtë javë.

Yjet televiziv, të cilët shpesh dalin bashkë me tre fëmijët e tyre të vegjël, janë parë duke qëndruar në plazh duke hipur në varkë me vajzën më të madhe të Kim, North West.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...