Ed Sheeran si rrallëherë shfaqet në momente intime me gruan e tij - Bota Sot
Ed Sheeran si rrallëherë shfaqet në momente intime me gruan e tij

Bota e Yjeve

Ed Sheeran si rrallëherë shfaqet në momente intime me gruan e tij

Më: 24 qershor 2019 Në ora: 09:15
Ed Sheeran me gruan e tij

Ed Sheeran u martua në mënyrë sekrete me të fejuarën e tij Cherry Seaborn në Angli, rreth dy muaj më parë.

Dasma e tyre ishte shumë private me vetëm 40 të ftuar.

Madje në festën që u zhvillua në pronën private të Sheeran në Suffolk nuk kishte të ftuar asnjë nga personazhet Vip.

Image

“Ed është martuar disa ditë para festës së Krishtlindjeve. Ishte një festë shumë e qetë – të pranishëm ishin vetëm miqtë e tij të vjetër, familja e ngushtë dhe prifti” është shprehur muaj më parë një burim për revistën The Sun.

E së fundmi këngëtari është shfaqur së bashku me gruan e tij në Ibiza.

Ato shfaqen të përqafuar dhe shumë të dashuruar.

Image

Dhe si rrallëherë ka çifiti i njohur i showbizit  ka dhënë dhe puthje në publik.

Ed Sheeran dhe Cherry Seaborn njihen prej shumë vitesh pasi ata ishin së bashku në shkollë fillore. 

Ata nuk ishin në lidhje dashurie deri kur ishin ritakuar në vitin 2015 në një festë të Taylor Swift.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat