Kim Kardashian ekspozon format trupore në rrugët e Nju Jorkut - Bota Sot
Kim Kardashian ekspozon format trupore në rrugët e Nju Jorkut

Bota e Yjeve

Kim Kardashian ekspozon format trupore në rrugët e Nju Jorkut

Më: 27 qershor 2019 Në ora: 06:55
Kim Kardashian

Kim Kardashian është një nga modelet më të pëlqyera në botë.

Kjo për shkak të formave të saj bombastike, që tërheqin vëmendje sa herë që ajo i ekspozon.

Kim Kardashian së fundmi ka shkëlqyer në rrugët e Nju-Jorkut, e veshur me një fustan të zi, shumë të shkurtër e të ngjitur pas trupit.

Image

Bukuroshja 38-vjeçare ekspozoi format bombastike, teksa kishte dalë me disa miq.

Si zakonisht, ajo tërhoqi vëmendjen e të gjithëve.

Foto e saj u shpërndanë në media të ndryshme në mbarë botën.

Kim Kardashian njihet për gjoksin dhe të pasmet e saj të bollshme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat