Tuna vazhdon me foto të nxehta - Bota Sot
Tuna vazhdon me foto të nxehta

Bota e Yjeve

Tuna vazhdon me foto të nxehta

Më: 5 korrik 2019 Në ora: 06:59
Tuna

Pas albumit të saj, i cili u promovua në një mënyrë tepër interesante, Altuna Sejdiu ka vazhduar pushimet

Këngëtarja është parë që disa ditë në pushime dhe nga atje ajo ka sjell foto tepër të nxehta për të gjithë fansat e saj.

E fundit është një foto nga plazhi ku ajo shihet e veshur me bikine të kuqe me një pelerinë të kuqe, një foto kjo shumë artistike.

Ndryshe, Tuna është në Kamer të Turqisë ku thuhet se pritet të jetë fytyrë marketingu për një kompani turke.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...