Pas dasmës madhështore, Ramos shijon pushimet në Egjipt - Bota Sot
Pas dasmës madhështore, Ramos shijon pushimet në Egjipt

Bota e Yjeve

Pas dasmës madhështore, Ramos shijon pushimet në Egjipt

Më: 6 korrik 2019 Në ora: 14:42
Sergio Ramos me gruan e tij

Pas dasmës madhështore në katedralen e Sevillias, Sergio Ramos është duke shijuar muajin e mjaltit me bashkëshorten e tij Pilar Rubio dhe 3 djemtë.

Ndalesa e rradhës e kapitenit të Realit të Madridit është Hurghada në Egjipt.

Ramos ka ende nevojë edhe për disa ditë relaks pasi e pret një sezon shumë i ngjeshur dhe me angazhime të shumta me Los Blancos.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...