“Të rroftë b*tha plastikë e buzët si viç”, Kejvina i kthehet ashpër ndjekëses: Nxirre surratin, mos ha… - Bota Sot
“Të rroftë b*tha plastikë e buzët si viç”, Kejvina i kthehet ashpër ndjekëses: Nxirre surratin, mos ha…

Bota e Yjeve

“Të rroftë b*tha plastikë e buzët si viç”, Kejvina i kthehet ashpër ndjekëses: Nxirre surratin, mos ha…

Më: 11 korrik 2019 Në ora: 12:18
Kejvina Kthella

Ish-velina e “Xing me Ermalin”, Kejvina Kthella, ka postuar një ditë më parë dy fotografi teksa pozonte nga një ambient kuzhine.

Kejvina shfaqet e veshur mjaft seksi me një fustan ngjyrë bojëqielli. Fotografitë kanë marrë menjëherë mijëra pëlqime dhe qindra komente.

Janë të shumtë ndjekësit që i bëjnë komplimente për bukurinë dhe trupin perfekt, por ka nga ata që nuk bien dakord me një gjë të tillë.

Një komentues madje e ka akuzuar se ka bërë operacione plastike dhe i shkruan: “Ishe yll pa b*thë pa bukë pa cica siç të bëri nëna natyrë. Je bërë si trans tani a nuk e sheh veten në pasqyrë”.

“Miaooooo”, replikën Kejvina, si për të thënë se nuk i intereson çfarë thotë. Por komentuesja pa një identitet të saktë i komenton sërish. “Vetëm mjaooooo di ti se andej nga je s’di abc zogu të rroftë b*tha plastike e buzët si viç 😂😂😂😂”, i kundërpërgjigjet ajo.

“Po deshe të tregoj sa miaooooooo bëj, po nxirre surratin mos ha shit”, i shkruan Kejvina duke i mbyllur gojën kështu komentueses.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...