Amanda Holden shkëlqen me fustan smeraldi - Bota Sot
Amanda Holden shkëlqen me fustan smeraldi

Bota e Yjeve

Amanda Holden shkëlqen me fustan smeraldi

Nga: Bota sot Më: 11 korrik 2019 Në ora: 20:35
Amanda Holden

Amanda Holden përfundoj edhe një tjetër mëngjes në Heart FM, duke dalë më pas në diellin e Londrës me një veshje të lehtë.

Duke dëshmuar guximin e saj për shfaqjet e saj televizive, ajo është paraqitur me një fustan të shkurtër smeraldi të gjelbërt, duke treguar këmbët e saj të holla.

Ajo kishte vënë edhe një rrip reth beli të saj, një qantë të zezë Chanel dhe taka nude./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...