Këngëtarja feston 3 vite martesë në plazh me burrin - Bota Sot
Këngëtarja feston 3 vite martesë në plazh me burrin

Bota e Yjeve

Këngëtarja feston 3 vite martesë në plazh me burrin

Më: 15 korrik 2019 Në ora: 10:48
Ciara

Ciara ka qenë duke shijuar pushimet romantike me burrin e saj Russell Wilson këtë javë, pasi festuan 3 vjetorin e martesës në Fiji.

Dhe këngëtarja të dielën publikoi imazhe seksi nga plazhi, e veshur në bikini. 

Ajo tregoi hiret trupore në bikinit e zeza njëpjesëshe, gjoksin seksi, por që vëmendjen e morën të pasmet gjigante.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...