Puthje dhe përqafime, Olta Gixhari publikon fotot me këngëtarin spanjoll - Bota Sot
Puthje dhe përqafime, Olta Gixhari publikon fotot me këngëtarin spanjoll

Bota e Yjeve

Puthje dhe përqafime, Olta Gixhari publikon fotot me këngëtarin spanjoll

Më: 15 korrik 2019 Në ora: 23:21
Olta Gixhari dhe Pedro Heredia Reyes

Prej disa ditësh, aktorja e njohur Olta Gixhari është në qendër të vëmendjes, pas deklaratës se është e dashuruar.

Por një ditë më parë, ajo tërhoqi vëmendjen e të gjithëve, teksa publikoi disa fotografi me këngëtarin e famshëm spanjoll, Pedro Heredia Reyes.

Në profilin e saj në “Instagram”, Olta ka postuar disa foto ku shfaqet e veshur me një fustan të kuq, duke puthur e përqafuar këngëtarin, i cili duket se i ka lënë mbresa takimi me aktoren.

Ndërkohë Olta zbulon se është e dashuruar me zërin e këngëtarit spanjoll.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat