Gjoksin s’ia mban bikini, 24 vjeçarja si lë vend imagjinatës - Bota Sot
Gjoksin s’ia mban bikini, 24 vjeçarja si lë vend imagjinatës

Bota e Yjeve

Gjoksin s’ia mban bikini, 24 vjeçarja si lë vend imagjinatës

Nga: Bota sot Më: 16 korrik 2019 Në ora: 22:21
Joy Corrigan

Argëtimi në Miami për Joy Corrigan ka vazhduar edhe të hënën, ku ajo realizoi një set fotografik tejet seksi.

24 vjeçarja publikoi imazhe në llogarinë e saj në Instagram, nga realizimi i setit fotografik me fotografin Justin Macala, përcjell Bota sot.

E veshur në bikini të zeza dypjesëshe, ajo tregoi hiret trupore, këmbët e gjata seksi, barkun e sheshtë dhe gjoksin shpërthyes, duke mos i lënë vend imagjinatës./BS/

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...