Kelly Brook tërheqëse me fustanin e shkurtër - Bota Sot
Kelly Brook tërheqëse me fustanin e shkurtër

Bota e Yjeve

Kelly Brook tërheqëse me fustanin e shkurtër

Nga: Bota sot Më: 17 korrik 2019 Në ora: 23:17
Kelly Brook

Ajo ka rënë në peshë pasi hodhi nga dieta e saj patate të skuqura dhe piten e saj të preferuar.

Dhe Kelly Brook sërish tregoj frytet e punës së saj derisa të mërkurën doli nga studiot e Radio Heart në Londër.

39 vjeqarja doli me një fustan të bardhë, derisa shëtiste në dritën e diellit.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat