Agnesa Vuthaj në ballinën e revistës së famshme angleze “Global Woman” - Bota Sot
Agnesa Vuthaj në ballinën e revistës së famshme angleze “Global Woman”

Bota e Yjeve

Agnesa Vuthaj në ballinën e revistës së famshme angleze “Global Woman”

Më: 19 korrik 2019 Në ora: 08:35
Agnesa Vuthaj

Ish-Missi Agnesa Vuthaj, ka pozuar për revistën e njohur angleze.

Ajo ka mbuluar kopertinën e revistës së famshme Britanike “Global Woman”, e cila u kushtohet femrave të suksesshme në botë në fusha të ndryshme.

Përveç fotosesionit që bukuroshja nga Istogu ka realizuar për  versionin online të revistës, asaj  i është kushtuar një artikull i veçantë, duke përshkruar suksesin që ajo ka në karrierën e saj profesionale.

Image

Ndryshe, ajo dukej e veçantë dhe vuri në pah bukurinë e saj natyrale me shumë elegancë dhe thjeshtësi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat