Pozon pa të brendshme, Eliona Pitarka provokon keq - Bota Sot
Pozon pa të brendshme, Eliona Pitarka provokon keq

Bota e Yjeve

Pozon pa të brendshme, Eliona Pitarka provokon keq

Më: 20 korrik 2019 Në ora: 08:12
Eliona Pitarka

Dje ishte dita ku vajzat seksi të ekraneve dhe të showbizit kanë pozuar pa të brendshme.

Dhe nuk janë vetëm yjet dhe personazhet e showbizit nga bota por edhe ato shqiptare.

Eliona Pitarka ka postuar në intagram disa foto në plazh ku është pa të brendshme. Të shumta ishin komentet dhe pëlqimet që mori aktorja.

Ju ftojmë të shikoni fotot:

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat