Si Barbie/Luana Vjollca i habit të gjithë me pamjen e re - Bota Sot
Si Barbie/Luana Vjollca i habit të gjithë me pamjen e re

Bota e Yjeve

Si Barbie/Luana Vjollca i habit të gjithë me pamjen e re

Më: 22 korrik 2019 Në ora: 07:12
Luana Vjollca

Luana Vjollca ka publikuar së fundmi videoklipin e këngës  “Yalla Habibi”, në bashkëpunim me këngëtarin me famshëm botëror Faydee. Në vetëm 1 javë kënga ka marrë mbi 2 milionë klikime në Youtube.

Në videoklip Luana u shfaq në një prej skenave bionde me flokë të shtirë, baluke dhe buzë rozë. Me të njëjtin look është shfaqur edhe në fotot e fundit të postuara në Instagram.

Këngëtarja është krahasuar nga fansat me një kukull Barbie.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...