Elsa Hosk modelja "seksi" në Bermunda - Bota Sot
Elsa Hosk modelja "seksi" në Bermunda

Bota e Yjeve

Elsa Hosk modelja "seksi" në Bermunda

Nga: Bota sot Më: 22 korrik 2019 Në ora: 09:23
Elsa Hosk

Elsa Hosk dëshiron të marr vëmendje po aq sa oqeani ku ajo po kalon pushimet.

Modelja suedeze është aktualisht në Bermunda duke marrë pjesë në ditën e 13 të Revolve Summer.

Ajo të dielën publikoj disa foto në Instagram duke shijuar diellin dhe rërën në plazh.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...