Jennifer Lopez nesër bëhet 50 vjeçe pas asnjë rrudhë në fytyrë - Bota Sot
Jennifer Lopez nesër bëhet 50 vjeçe pas asnjë rrudhë në fytyrë

Bota e Yjeve

Jennifer Lopez nesër bëhet 50 vjeçe pas asnjë rrudhë në fytyrë

Më: 23 korrik 2019 Në ora: 23:56
Jennifer Lopez

Nesër do të shihni Jennifer Lopezin duke festuar ditëlindjen e saj të 50-të.

Ylli i popit nuk ka ndryshuar në pamje aspak për vite me radhë.

Figura e saj e lakmueshme është ende në të njëjtën formë siç ishte në fillim të karrierës së saj pavarësisht se ka lindur dy fëmijë.

Ju do ta keni të vështirë që të gjeni një rrudhë në fytyrën e Jennifer Lopez.

Dhe në këto fotografi do të mund të shihni se sa pak ka ndryshuar J Lo si në pamje ashtu edhe në stil.

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat