Michelle Keegan duket kaq e ëmbël - Bota Sot
Michelle Keegan duket kaq e ëmbël

Bota e Yjeve

Michelle Keegan duket kaq e ëmbël

Nga: Bota sot Më: 31 korrik 2019 Në ora: 23:51
Michelle Keegan

Ajo po luan një rol në komedinë e re Brassic.

Dhe Michelle Keegan dukej shumë joshëse në një veshje prej xhinse, derisa u largua nga BBC Broadcasting House në Londër, të mërkurën pasdtie.

Aktorja e Our Girl, 32 vjeqarja dukej shumë e qeshur derisa shëtiste në një mot të freskët./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...