Ngreh mbathjet, gati të tregoj... - Bota Sot
Ngreh mbathjet, gati të tregoj...

Bota e Yjeve

Ngreh mbathjet, gati të tregoj...

Nga: Bota sot Më: 31 korrik 2019 Në ora: 23:57
Kourtney Kardashian

Ajo ka qenë duke shijuar parajsën e vërtetë në Itali.

Dhe Kourtey Kardashian në mediat sociale publikoj fotot e saj të fundit me veshje të 'nxehta' nga Sardenja.

Ylli i Keeping Up With The Kardashians, tregoj figurën e saj atletike në një pakë bikine me lule./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...