“Jam më e vjetër se ai por më bën të ndjehem si kukull e vogël”, gjyshja seksi prezanton të dashurin - Bota Sot
“Jam më e vjetër se ai por më bën të ndjehem si kukull e vogël”, gjyshja seksi prezanton të dashurin

Bota e Yjeve

“Jam më e vjetër se ai por më bën të ndjehem si kukull e vogël”, gjyshja seksi prezanton të dashurin

Më: 1 gusht 2019 Në ora: 06:21
Alice Vasquez

Alice Vasquez është gjyshe dhe pak muaj më parë festoi ditëlindjen.

Mësuesja e Yoga-s, e lindur në Kaliforni, festoi ditëlindjen e saj të 40-të në një festë të çmendur në Las Vegas, të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Të gjithë që e shohin nuk e besojnë që ajo është gjyshe dhe në moshën 40-vjeçare.

Image

Ajo fëmijën e parë të saj e lindi në moshën 16 vjeçe kur edhe mbeti shtatzënë pa dashje.

Tre vjet më vonë, ajo mirëpriti fëmijën e saj të dytë. Fëmijët e saj ndoqën pasionin e nënës për fëmijët duke u bërë prindër në të 20-at e tyre.

Duke qenë aktive në rrjetet sociale, ajo së fundmi ka prezantuar të dashurin e saj, më të vogël se vetja.

Për më shumë detaje ne po ju tregojmë disa nga fotografitë e saj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...