Nevina Shtylla ekspozon linjat fizike në bregdet - Bota Sot
Nevina Shtylla ekspozon linjat fizike në bregdet

Bota e Yjeve

Nevina Shtylla ekspozon linjat fizike në bregdet

Më: 1 gusht 2019 Në ora: 06:25
Nevina Shtylla

Ajo është një prej femrave më të bukura shqiptare dhe prej kohësh moderatore në emisione të ndryshme.

Bukuroshja Nevina Shtylla, aktualisht ëshë moderatore në “E diell”, që transmetohet në "Top Channel.

Në fotografitë e publikuara së fundmi në rrjetet sociale, ajo zbulon se po shijon pushimet në bregdet.

Image

Linjat e saj fizike janë fantastike dhe këtë e tregon fotografia që ajo ka publikuar.

Komentet dhe pëlqimet në fotografitë e saj, janë të shumta.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...