Helen Flanagan një mami seksi, pozon nga shtrati - Bota Sot
Helen Flanagan një mami seksi, pozon nga shtrati

Bota e Yjeve

Helen Flanagan një mami seksi, pozon nga shtrati

Nga: M.H Më: 1 gusht 2019 Në ora: 14:12
Helen Flanagan dhe vajza e saj

Helen Flanagan duket tejet joshëse teksa pozon me vajzën e saj në krevat, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

Flanagan, nuk hezitoi të tregoi linjat në të brendshme të gjelbërta me vajzën e saj Delilah, 14 muajsh, e cila erdhi në jetë në Qeshor 2018.

Ylli i Coronation Street, 28, vjeçare, flokët i i kishte të lëshuara ndërsa i shkëlqente ftyra nga një make up i lehtë.

Duke pozuar me vajzën e saj të dytë, Delilah, 14-muajsh, nëna e dy fëmijëve zbuloi se veshjet e brendhsme ishin të dizajnuara nga "Delilahrubyuk", duke shkruar për rehatin dhe cilësin që kanë seti i brendshëm.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...