Rita e mahnitshme në set fotografik - Bota Sot
Rita e mahnitshme në set fotografik

Bota e Yjeve

Rita e mahnitshme në set fotografik

Nga: Bota sot Më: 2 gusht 2019 Në ora: 14:25
Rita Ora

Kur është në skenë ajo tregon figurën e saj të mahnitshme.

Dhe e tillë u shfaq edhe në një set fotografik që ka realizuar së fundmi në bashkëpunimin e saj me brendin e këpucëve Deichmann, përcjell Bota sot.

Ylli 28 vjeçar është shfaq tejet seksi në veshje të ndryshme, duke treguar hiret trupore, diku barkun e sheshtë, e diku këmbët dhe gjoksin seksi./BS/

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...