Izabel Goulart ‘djeg’ brigjet e Italisë - Bota Sot
Izabel Goulart ‘djeg’ brigjet e Italisë

Bota e Yjeve

Izabel Goulart ‘djeg’ brigjet e Italisë

Më: 8 gusht 2019 Në ora: 07:13
Izabel Goulart

Modelja dhe partnerja e portierit Kevin Trapp po kalon një periudhë të shkurtër pushimesh në brigjet e Italisë.

Ajo shfaqet tejet seksi në fotot e postuara së fundmi në rrjetet sociale.

Me bikini ku tregon format e saj seksi ajo provokon çdo ndjekës të saj dhe jo vetëm.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...