Star Liza afër martesës, ja super party indian

Bota e Yjeve

Star Liza afër martesës, ja super party indian

Nga: M.GJ Më: 9 gusht 2019 Në ora: 15:43
Liza Therese Holmberg

Ajo jo vetëm është e bukur pot dhe një yll i njohur në Suedi dhe në Kosovë. Po flasim për pop starin Liza Therese Holmberg e cila dhe pak ditë do të martohet me princin e saj djalin simpatik nga Bangladeshi por që jetojnë të dy në Stotkolm.

Mësojmë se e bukura Liza ka nisur para festën me një party duke respektuar traditat indiane e ku është dukur si një princeshë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pre wedding party! Countdown ❤️ 20 days left for the wedding 🎩 👰 ÄLSKAR ER!!!!!!

A post shared by LIZA HOLMBERG (@lizaholmberg) on

Dasma e yllit të njohur do të jetë më 24 gusht e ku është planifikuar të jetë një dasëm përrallore ku ne do ju sjellim edhe momente dhe foto kur të ndodhë.BS

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat