Demi Rose ngacmon me foton e re - Bota Sot
Demi Rose ngacmon me foton e re

Bota e Yjeve

Demi Rose ngacmon me foton e re

Më: 17 gusht 2019 Në ora: 17:51
Demi Rose

Modelja e njohur, Demi Rose, e ka ngacmuar imagjinatën e meshkujve me foton e re të cilën e ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram.

Ajo shihet gjysmë e zhveshur, e shtrirë në shtrat ndërsa në fokus të veçantë e ka vendosur gjoksin dhe një pjesë të vitheve.

Demi njihet për pozat e tilla, e edhe nga ato komplet lakuriq të cila vazhdojnë akoma të bëjnë xhiro në rrjet.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...