Kim Kardashian e zhveshur në foto me katër fëmijët - Bota Sot
Kim Kardashian e zhveshur në foto me katër fëmijët

Bota e Yjeve

Kim Kardashian e zhveshur në foto me katër fëmijët

Nga: Bota sot Më: 21 gusht 2019 Në ora: 23:21
Kim Kardashian me femijet

Kim Kardashian u shfaq bashkë me katër fëmjët e saj në një fotoxhirim në Bahamas, por e pranoj se nuk e ka aspak të lehtë.

Ylli televiziv ndau disa imazhe me fansat e saj duke pranuar: Mendoja se realizimi i një fotoja me tre fëmijë është diqka e vështirë, është pothuajse e pamundur".

Ajo gjithashtu u shfaq në një tjetër foto vetëm me dy vajzat e saj, North dhe Chicago, të veshura në ngjyrë argjendi./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...