Kylie Jenner merr gjithë vëmendjen

Bota e Yjeve

Kylie Jenner merr gjithë vëmendjen

Nga: Bota sot Më: 21 gusht 2019 Në ora: 23:57
Kylie Jenner

Ajo është gjithmonë e gatshme për t'i mbështetur miqtë e saj.

Dhe Kylie Jenner ishte veshur për të lënë përshtypje, kur u nis për të festuar bashkëpunimin e mikut të saj më të mirë Stassi.

22 vjeqarja kishte veshur një fustan dy pjesësh ngjitur për trupi me flokët e saj të gjata./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat