Emily Ratajkowski tregon gjoksin - Bota Sot
Emily Ratajkowski tregon gjoksin

Bota e Yjeve

Emily Ratajkowski tregon gjoksin

Nga: Bota sot Më: 29 gusht 2019 Në ora: 23:39
Emily Ratajkowski

Emily Ratajkowski ka postuar dy imazhe të reja por të ndara në Instagram.

Ajo u sigurua se do të nxjerrë në pah linjat e saj me një palë xhinse dhe bluzë të zezë./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...