Fustani prej mëndafshi ia 'vizaton' të gjitha - Bota Sot
Fustani prej mëndafshi ia 'vizaton' të gjitha

Bota e Yjeve

Fustani prej mëndafshi ia 'vizaton' të gjitha

Nga: Bota sot Më: 29 gusht 2019 Në ora: 23:52
Kate Upton

Kate Upton ishte në mesin e yjeve në premierën e Festivalit të Filmit në Venecia të premten.

Modelja 27 vjeqare dukej e bujshme në një fustan të lirshëm të zi, të hapur tek kofshët.

Ajo u shfaq bashkë me modelet e tjera si Candice Swanepoel dhe Elsa Hosk./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...