Christina Milian e zheshur dhe shtatzënë - Bota Sot
Christina Milian e zheshur dhe shtatzënë

Bota e Yjeve

Christina Milian e zheshur dhe shtatzënë

Nga: Bota sot Më: 31 gusht 2019 Në ora: 07:53
Christina Milian

Kush thotë se nuk mund të shfaqesh e 'egër' derisa je në pritje të një fëmije.

Këngëtarja dhe aktorja Christina Milian e cila shpërtheu në skenë me hitin e saj Dip It Low.

Aktorja e Be Cool e cila është shtatzënë me fëmijën e saj të dytë u shfaq bashkë me vajzën e saj./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...