Pas disa ditë heshtje, Nora tani nuk po i ndal postimet - Bota Sot
Pas disa ditë heshtje, Nora tani nuk po i ndal postimet

Bota e Yjeve

Pas disa ditë heshtje, Nora tani nuk po i ndal postimet

Më: 31 gusht 2019 Në ora: 18:36
Nora Istrefi

Nora dhe Roberti padyshim ishin nga emrat më të përmendur këtë javë në media.

Nora Istrefi dhe Robert Berisha ishin kryefjalë e thuajse çdo lajmi këtë javë, ndarja e tyre ka bërë bujë të madhe në mediumin shqiptarë.

Pas konfirmimit të ndarjes që Roberti bëri me anë të një postimin, ish-bashkëshortja e tij kishte vendosur të mos lëshoj ndonjë komunikatë apo postim për këtë çështje.

Por tani Nora nuk po ndal postimet në rrjete sociale, ditë më parë me anë të një fotografie ajo bëri të ditur se është nisur për një udhëtim, dhe tani mund të shohim se këngëtarja bashkë me vajzën Renee kanë janë ‘arratisur’ në pushime nga ndodhitë e fundit.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...