Jennifer Lopez nëna 50- vjeçare në kërcim “Dirty” - Bota Sot
Jennifer Lopez nëna 50- vjeçare në kërcim “Dirty”

Bota e Yjeve

Jennifer Lopez nëna 50- vjeçare në kërcim “Dirty”

Më: 2 shtator 2019 Në ora: 15:00
Jennifer Lopez

Jennifer Lopez është në super formë dhe këto pamje e dëshmojnë më së miri.

Në skenat e publikuara së fundmi, nga filmi “Hustlers”, i cili pritet të dalë së shpejti, një grup ish-striptistësh behën bashkë për të tërhequr klientët e pasur. 50-vjeçarja u jep një leksion të mirë të gjithëve, se si kërcehet në tubin e klubit të striptizimit.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...