Pas ndarjes, Nora shfaqet seksi në bikini të kuqe - Bota Sot
Pas ndarjes, Nora shfaqet seksi në bikini të kuqe

Bota e Yjeve

Pas ndarjes, Nora shfaqet seksi në bikini të kuqe

Më: 5 shtator 2019 Në ora: 13:35
Nora Istrefi

Pas ndarjes, Robert Berisha dhe Nora Istrefi ishin ndër emrat më të komentuar në botën e shoubizit.

Tani ajo e ka rikthyer edhe njëherë vëmendjen me pozat në bikini nga pushimet.

Nora duket tejet e lumtur dhe në top-formë derisa ka zgjedhur bikinit ngjyrë rozë, një këmishë të bardhë e syze dielli. I gjithë ky kombinim e bënte të dukej akoma më e veçantë.

Nora ndryshe njihet për projektet e suksesshme muzikore.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat