Elita dhe Gjiko sjellin imazhe të ëmbla nga pushimet e para me Zërin - Bota Sot
Elita dhe Gjiko sjellin imazhe të ëmbla nga pushimet e para me Zërin

Bota e Yjeve

Elita dhe Gjiko sjellin imazhe të ëmbla nga pushimet e para me Zërin

Më: 5 shtator 2019 Në ora: 19:20
Elita dhe Gjiko

Elita dhe Gjiko dje kanë nisur pushimet.

Elita Rudi dhe Gjiko kanë nisur pushimet, ndërsa pamjet i kanë ndarë me ndjekësit në rrjete sociale.

Çifti kanë zgjedhur si destinacion Turqinë, ndërsa po kalojnë çaste të mrekullueshme në shoqëri të Zërit.

“Zot bekoj krejt familjet qoju shendet lumturi e bereqet ne shtepit e tyre ”, ka shkruar Gjiko në një nga fotot.

Kujtojmë se “My Bro” është projekti i fundit muzikor nga Gjiko, në duet me Butën.

Image
Image
Image


 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...