Suksesi i radhës për Klaudia Pepën, bëhet pjese e televizionit të famshëm italian - Bota Sot
Suksesi i radhës për Klaudia Pepën, bëhet pjese e televizionit të famshëm italian

Bota e Yjeve

Suksesi i radhës për Klaudia Pepën, bëhet pjese e televizionit të famshëm italian

Më: 8 shtator 2019 Në ora: 12:38
Klaudia Pepa

Pas pjesëmarrjes së saj në “Amici”, ku edhe shkëlqeu dhe u pikas si një balerinë e shkëlqyer, duket se sukseset nuk kanë fund për të.

Është fjala për Klaudia Pepën, e cila ndarë së fundmi në rrjete sociale një video ku shfaqet duke kërcyer në ambientet e televizionit Mediaset.

Veshur sport dhe duke bërë prova, Pepa ka ndarë video e foto nga studiot e televizionit gjigand.

Balerina ka vendosur që të mos zbulojë më shumë rreth projektit të saj të ri, duke i lënë fansat të presin deri në postimin e radhës.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat