Catherine Zeta Jones dhe Michael Douglas zhvendosën në villën luksoze - Bota Sot
Catherine Zeta Jones dhe Michael Douglas zhvendosën në villën luksoze

Bota e Yjeve

Catherine Zeta Jones dhe Michael Douglas zhvendosën në villën luksoze

Nga: Bota sot Më: 11 shtator 2019 Në ora: 21:51
Catherine Zeta Jones dhe Michael Douglas

Catherine Zeta Jones dhe Michael Douglas janë zhvendosur në rezidencën e tyre të re në New York për 3.6 milionë euro.

Qifti i Hollivudit kanë shitur rezidencën e tyre për gati 20.5 milionë dollarë në Westchester County./BS

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat