Gazetarët ia tërheqin fustanin prezantueses, ia “nxjerrin” të gjitha…

Bota e Yjeve

Gazetarët ia tërheqin fustanin prezantueses, ia “nxjerrin” të gjitha…

Më: 12 shtator 2019 Në ora: 13:44
Sol Pérez

Një incident aspak i këndshëm i ka ndodhur prezantueses seksi të motit. Gjatë një ceremonie të ndarjes së çmimeve në Buenos Aires në Argjentinë, prezantuesit kanë nxjerrë zbuluar bukuroshen 25-vjeçare.

Në foto shihet vajza seksi e motit, e veshur me një fustan të mrekullueshëm. Ajo afrohet te tre prezantuesit për të treguar me detaje fustanin e saj, por njëri prej tyre e tërheq më shumë seç duhet, duke ia nxjerrë të gjitha në shesh.

25-vjeçarja nuk kishte veshur të brendshme dhe u “turpërua” para syve të të gjithëve.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat