Kim Kardashian kishte kaluar në depresion - Bota Sot
Kim Kardashian kishte kaluar në depresion

Bota e Yjeve

Kim Kardashian kishte kaluar në depresion

Nga: Bota sot Më: 14 shtator 2019 Në ora: 09:26
Kim Kardashian

Ajo e ka jetuar jetën e saj në sytë e publikut, por këtë javë ajo u bë më e sinqert me shëndetin e saj mendor dhe fizik.

Ylli televiziv dhe ikona e bukurisë Kim Kardashian hapur ka folur për shëndetin e fizikut të saj dhe depresionin që ajo kishte kaluar./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...