Christina Aguilera dha një shfaqje energjike - Bota Sot
Christina Aguilera dha një shfaqje energjike

Bota e Yjeve

Christina Aguilera dha një shfaqje energjike

Nga: Bota sot Më: 16 shtator 2019 Në ora: 09:37
Christina Aguilera

Ajo është e njohur për performancat dhe shfaqjet e saj madhështore.

Dhe Christina Aguilera vërtetoj se është mbretëresha e popit, pasi performoj hitet e saj më të mëdha të dielën në Londër.

e veshur me pallto të kuqe metalike, bukuroshja bionde, dha një shfaqje vërtet energjike./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...