Nicole Kidman ekspozon tiparet magjepsëse për revistën ELLE Women  - Bota Sot
Nicole Kidman ekspozon tiparet magjepsëse për revistën ELLE Women 

Bota e Yjeve

Nicole Kidman ekspozon tiparet magjepsëse për revistën ELLE Women 

Më: 9 tetor 2019 Në ora: 20:15
Nicole Kidman

Një rol kryesor në dramën Big Little Lies i dha asaj rikthimin e saj të ngrohtë, të mirëpritur në televizion pas pothuajse katër dekadave të suksesit kinematografik.

Aktorja australiane bashkohet me një grup të arritjeve të larta të femrave më të fuqizuara - mes tyre Margot Robbie, Scarlett Johansson dhe Gwyneth Paltrow - për një xhirim të ri magjepsës pas një viti produktiv, gjatë së cilit ajo fitoi një legjion të ri të fansave falë rolit të saj si Celeste Wright, transmeton Dailymail

Image
Image

 

.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat