Kourtney Kardashian pozon në një dyqan - Bota Sot
Kourtney Kardashian pozon në një dyqan

Bota e Yjeve

Kourtney Kardashian pozon në një dyqan

Nga: Bota sot Më: 21 tetor 2019 Në ora: 09:32
Kourtney

Kim Kardashian po shijon një fundjavë ditëlindje më miqtë dhe familjen e saj Palm Springs.

Ajo dhe motra e madhe Kourtney shpërndarë në Instagram disa foto derisa morën rrugën për në Los Angeles.

Kourtney dukej sportive derisa pozonte në një dyqan gjatë rrugës./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat