Dua Lipa zhvishet në MTV - Bota Sot
Dua Lipa zhvishet në MTV

Bota e Yjeve

Dua Lipa zhvishet në MTV

Nga: Bota sot Më: 4 nëntor 2019 Në ora: 09:27
Dua Lipa

Ajo ësht ënjë nga yjet më të mira të muzikës kudo në botë.

Dhe Dua Lipa bëri një shfaqje tjetër në ndarjen e qmimeve në MTV EMA, të dielën kur performoj me hitin e ri, "Don't Start Now".

Këngëtarja 24 vjeqare siguroj se të gjithë sytë do të jenë mbi të, kur u shfaq në skenë me një veshje të zezë./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat