Veshja 'seksi' e Rosie Huntingon Whiteley - Bota Sot
Veshja 'seksi' e Rosie Huntingon Whiteley

Bota e Yjeve

Veshja 'seksi' e Rosie Huntingon Whiteley

Më: 9 nëntor 2019 Në ora: 09:42
Rosie Huntingon Whiteley

Ajo e gjeti famën e saj botërore përgjatë Victoria Secret në vitin 2006 dhe ka vazhduar me pistat deri në fund të vitit 2010.

Dhe tani kur ajo arriti në NYC të premten pasdite, Rosie Huntingon Whiteley tregoj se ajo është e aftë si kurrë më parë të jetë një modele, kur u shfaq me ansamblin e saj elegant.

Vetëm disa orë më vonë, modelja 32 vjeqare mori gjithë vëmendjen me kostumin e saj seksi./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat