Kim Kardashian topless dhe ka diqka për të ju mësuar - Bota Sot
Kim Kardashian topless dhe ka diqka për të ju mësuar

Bota e Yjeve

Kim Kardashian topless dhe ka diqka për të ju mësuar

Më: 13 nëntor 2019 Në ora: 21:41
Kim Kardashian

Kim Kardashian e demonstroj se si funksionon linja e saj e veshjeve SKIMS në mediat soiale me një foto topless, duke ju treguar fansave dhe ndjekësve të saj se si të arrinë të duken vetëm me  sytjena.

39 vjeqarja pranoj se veshja e saj e re është pa dhimbje për thithkat dhe për ngritje të gjoksit./BS

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat