Rihanna shumë e zhveshur, shfaq linjat "seksi" - Bota Sot
Rihanna shumë e zhveshur, shfaq linjat "seksi"

Bota e Yjeve

Rihanna shumë e zhveshur, shfaq linjat "seksi"

Nga: Bota sot Më: 7 dhjetor 2019 Në ora: 21:48
Rihanna

Ajo tashmë nuk është e huaja për të tërhequr vëmendjen me fizikun e saj fenomenal me ansamblet tërheqëse.

Dhe Rihanna dukej verbuese kur në Instagramin e saj ndau disa video duke promovuar shkëlqimin e saj të ri të trupit dhe shkëlqimin e buzëve si pjesë e linjës së saj të bukurisë, Fenty.

Këngëtarja e hitit The Only Girl hodhi pasuritë e saj në bikine kur u shfaq para aparatit fotografik./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat