Bella Hadid zhvishet në Javën e Modës për meshkuj - Bota Sot
Bella Hadid zhvishet në Javën e Modës për meshkuj

Bota e Yjeve

Bella Hadid zhvishet në Javën e Modës për meshkuj

Nga: Bota sot Më: 16 janar 2020 Në ora: 20:25
Bella Hadid

Ajo shkoj në kryeqytetin francez në fillim të kësaj jave për të parë shfaqjet e këtij vit të Javës së Modës për meshkuj.

Dhe Bella Hadid dukej një 'bombë' e vërtetë kur prezantoj kolesionin e Louis Vuitton në paris të enjten pasdite.

Supermodelja 23 vjeqare mori vëmendjen me veshjen e saj./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat