Jennifer Lopez shumë e dashuruar - Bota Sot
Jennifer Lopez shumë e dashuruar

Bota e Yjeve

Jennifer Lopez shumë e dashuruar

Nga: Bota sot Më: 25 janar 2020 Në ora: 18:40
Jennifer Lopez

Ata janë një nga qiftet më të fuqishme të Hollyëood-it që janë fejuar vitin e kaluar.

Dhe Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez dukeshin të lumtur derisa festonin ditëlindjen e menaherit të saj benny Medina në ndejën e Papi Steak në Miami të premtën./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat