Olivia Culpo, e dëshmon titullin e Miss Universe - Bota Sot
Olivia Culpo, e dëshmon titullin e Miss Universe

Bota e Yjeve

Olivia Culpo, e dëshmon titullin e Miss Universe

Nga: Bota sot Më: 25 janar 2020 Në ora: 18:49
Olivia Culpo

Ajo është më të vërtetë një supermodele.

Dhe Olivia Culpo ka treguar kredencialet e saj kur u pa në rrugët e Neë York City të premten.

Fashionistja 27 vjeqare e cila ishte Miss Universi në vitin 2012 u shfaq me një veshje të gjelbërt me lule ngjyrë ari./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat