Gigi Hadid dhe Kaia Gerber “sundojnë” pistat e Javës së Modës në Paris - Bota Sot
Gigi Hadid dhe Kaia Gerber “sundojnë” pistat e Javës së Modës në Paris

Bota e Yjeve

Gigi Hadid dhe Kaia Gerber “sundojnë” pistat e Javës së Modës në Paris

Më: 27 shkurt 2020 Në ora: 17:43
Gigi Hadid dhe Kaia Gerber

Kaia Gerber vazhdoi mbretërimin e saj në Javën e Modës në Paris, ndërsa ajo bashkë me Gigi Hadid sfiluan për koleksionin vjeshtë / dimër 2020/2021 të Chloé të enjten. 

Modelja, 18 vjeçare, u sigurua që të gjitha sytë të ishin tek ajo, ndërsa paraklojë në pistë në një fustan të gjatë me prerje tek njëra këmbë.

Flokët e Kaia ishin stiluar të frymëzuara nga vitet 1920, ndërsa make-up-i i saj ishte i lehtë në mënyrë që të linte të gjithë vëmendjen te koleksioni i ri i Chloé. 

Image
Gigi Hadid

Në anën tjetër Gigi, 24 vjeçare, ndërkohë, dukej me stil në një pallto leshi, të cilën ajo e kishte veshur sipër një fustani mëndafshi pastel. 

Bukuroshja amerikane vuri një shall portokalli dhe të kuq mbi krahun e saj dhe kompletoj dukjen me një palë çizme prej ari.

Image
Kaia Gerber
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat