Aktorja e njohur turke u nda nga bashkëshorti i saj tre vite më parë, tani ndahet dhe nga i dashuri

Bota e Yjeve

Aktorja e njohur turke u nda nga bashkëshorti i saj tre vite më parë, tani ndahet dhe nga i dashuri

Më: 17 maj 2020 Në ora: 13:18
Tuba Buyukustun

Aktorja e njohur turke Tuba Buyukustun ose e njohur ndryshe si ‘Elifi’ në serialin “Diamante dhe dashuri” në 2017 vendosi ti jap fund martesës 6 vjeçare me Onur Saylak.

Pas divorcit aktorja filloi një tjetër lidhje me Umut Evurgen por siç duket lumturia e tyre ishte e shkurtër.

Sipas mediave turke ato i kanë dhënë fund lidhjes së tyre.

Tuba e cila po qëndron në izolim me dy vajzat e saj për shkak të pandemisë vendosi të ndahej me Umut pasi ky i fundit nuk i qëndroi afër këto ditë por preferoi të qëndroj me rrethin e tij shoqëror.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat